ŞİFRELİ ELEKTRONİK ATM KASA KUMBARA
KATEGORİLER

ŞİFRELİ ELEKTRONİK ATM KASA KUMBARA

ŞİFRELİ ELEKTRONİK ATM KASA KUMBARA ŞİFRELİ ELEKTRONİK ATM KASA KUMBARA
ŞİFRELİ ELEKTRONİK ATM KASA KUMBARA
Şifreli Atm Kumbara
375,00 ₺
Adet
(10 Adet)

Sipariş Özetiniz

Sipariş Toplamınız : ,00
Kargo Bedeli :
Ödeme Tutarı :


Alışverişe Devam Et Kasaya Git
Şifreli Atm Kumbara 
 
 
Şifreli ATM Kumbara Paralarınızı güvenli yerde saklamanın en ucuz yolu .
İşte size muhteşem bir ürün ; 
 
Portatif çelik kasa görünümünde üretilen  şifreli  Kumbarayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 
Şifreli Kasa Kumbara banknot ve bozuk paralarınız için güvenli bir ortam oluştururken para biriktirmeyi eğlenceye dönüştürecek tam size göre bir ürün.
 
ATM tarzı para yükleme mekanizmasıyla kağıt paralarınızı kendi içine kendisi çeker, üst kısmından da madeni paralar atılabilir. Dekoratif yapısıyla ev veya iş yerinizde kullanabileceğiniz bir üründür, geniş haznesiyle paralarınızın yanı sıra, notlarınız, cüzdan, banka kartı, saat, kimlik kartı gibi kişisel eşyalarınızı da içine alabilir.
 
Şifreli güvenlik sistemiyle kapağı ancak doğru şifre girildiğinde açılır. Ürün içine para atıldığında, şifre girildiğinde ve kapağı açıldığında sesli ve ışıklı uyarıda bulunur. Para Kasası şeklinde, hemde  Şifreli Kumbara. Para biriktirmek çocuklarımız için çok önemli bir alışkanlık ve bir çoğumuz bu alışkanlığı çocuklarımıza verirken oldukça zorlanıyoruz.
 
İşte bunu sizin için kolaylaştıran bir kasa kumbara. Hem şekli hemde eğlenceli ve kullanışlı özellikleri onu diğer kumbaralardan ayırıyor. Unutmayın sadece sizin bileceğiniz özel şifresi ile çevrenizdekilere verebileceğiniz en eğlenceli ve şık hediyelerden birisi.   Şifreli atm kasa kumbaranın şifresi 0000 (dört adet sıfır) dır.
 
Ürün Özellikleri:
 
Şifreli Kasa tasarımına sahiptir 4 haneli şifresi istendiğinde değiştirilebilir Işıklı ve sesli uyarı işaretleri bulunur. Banknot ve bozuk para ile kullanılabilir Kağıt parayı otomatik olarak içine çeker Geniş hazneye sahiptir ABS materyalden imal edilmiştir 3 adet AA kalem pille çalışır (piller pakete dahil değildir)
 
Şifre değiştirmek için yapmanız gereken,kasanın kapağı açıkken yıldız tuşuna basılı tutarak 4 haneli yeni şifrenizi girin ve ardından kare tuşuna basın. şifreniz değişmiş olacaktır.
 
 
Ürün Ölçüleri:
Ebat: 12.5 cm x 13 cm x 20 cm Ağırlık: 590 gr  
Paket İçeriği:   1 adet Şifreli Kasa Kumbara
 
 

foother
iletişim