KATEGORİLER
 
 
 
BİZ KİMİZ
 
 
Hediyemigetir.com 2015 yılında projelendirilmiş ve Tüm sosyal medya hesapları ve Marka tescil belgesi alınarak, Hediyemigetir markası koruma altına alınmıştır. 2019 Yılının ocak ayından itibaren sosyal medya üzerinden ve whatsapp üzerinden sipariş alınmaya başlanmış ve alınan siparişler kapıda ödeme sistemi ile müşterilerimize gönderilmeye başlanmıştır. Ayrıca şişli perpa ticaret merkezinde bulunan iş yerimizden de satışlarımız yapılmaktadır. 2020 yılı içerisinde E ticaret sitemiz faaliyete geçirilerek hem kredi kartı ile ödeme, hem kapıda ödeme seçenekleri sunularak devam etmektedir. Sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda bulunan hediyeler özenle seçilmiş, En çok tercih edilen , en çok beğenilen, ilginç, Süprizlerle dolu hediye seçenekleri ile hizmete girmiştir. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu kişiye özel hediye seçeneklerinden oluşmaktadır.  Ve en çok tercih edilen ürünlerimizde kişiye özel hediyeler olmuştur.

Hediyemigetir.com e ticaret sitemizde; Sevgilinize, Eşinize, Arkadaşınıza, Anne, Baba ve tüm aile bireyleri için, Doğum günleri, Sevgililer günü, Yıl Dönümleri, Anneler Günü, Babalar Günü, Mesleki özel günler için hediyeyi aldığınız kişi için tasarlanmış hediye seçeneklerine ve diğer hediye seçeneklerimize ulaşabilirsiniz.
                Hediyemigetir.com  çalışanları olarak, Müşterilerimizin internet üzerinden yaptığı alışverişlerinde, Alış veriş yaptığı sitelerde direkt konuşacak muhatap bulamamaları, Siparişten dolayı yaşadıkları sıkıntıları, Anlatamadıklarından dolayı yaşadıkları sıkıntıların farkında olduğumuzdan dolayı, Hediyemigetir.com a ulaşabilirlik bir muhatap bulabilirlik, kolay tutulmuştur Ve müşterilerimize iş yeri adresimiz, iletişim bilgilerimiz açık tutulmuştur.

Tüm Türkiye geneline alınan siparişlerimiz Kargolar ile gönderilmektedir. Bu güne kadar tüm kargo firmaları ile çalışıp, En hızlı, En Sağlam, En Güvenli Teslimat yapan kargo firması tercih edilmiştir. Merkezi  adreste oturan müşterilerimizin siparişleri Yurtiçi Kargo Firması ile Taşra, Köy de oturan müşterilerimizin siparişlerini PTT Kargo Firması ile göndermekteyiz.  Merkezimiz  İstanbul ilinde olduğundan dolayı,İstanbul içi Aynı  Gün Teslimat isteyen müşterilerimize İstanbul içerisinde Motokuryeler Aracılığı ile Aynı gün teslimat hizmeti de vermekteyiz.

 Hediyemi getir projemizin devamında, İlk etapta İstanbul’un belli noktalarında şubeleşmeye başlayıp, İstanbul genelinde aynı gün teslimat hizmetini hızlandırmaktır. İstanbul projesinin tamamlanmasının ardından, Türkiye geneli Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi Büyük illerden başlayarak, Şubeleşmeyi Türkiye geneline yaymaktır.  Siz bir kafede hediye vermek istediğiniz kişi ile otururken cep telefonunuzdan vereceğiniz hediye siparişini siz o kafeden kalkmadan biz hediyenizi getireceğimiz, Hıza gelene kadar projemiz geliştirilmeye ve büyümeye devam edecektir.

Hediyemigetir ailesi olarak; Müşterilerimize Her zaman kaliteli hizmet, Hızlı teslimat, Güvenli Alışveriş prensibi ile hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

 

 

foother
iletişim