GÜMÜŞ RENK METAL TABAK BASKI 25 CM ÇAPINDA
KATEGORİLER

GÜMÜŞ RENK METAL TABAK BASKI 25 CM ÇAPINDA

GÜMÜŞ RENK METAL TABAK BASKI 25 CM ÇAPINDA GÜMÜŞ RENK METAL TABAK BASKI 25 CM ÇAPINDA
GÜMÜŞ RENK METAL TABAK BASKI 25 CM ÇAPINDA
Kişiye Özel Gümüş Renk Metal Tabak Baskı 25 Cm
65,00 ₺
Adet
(20 Adet)

Sipariş Özetiniz

Sipariş Toplamınız : ,00
Kargo Bedeli :
Ödeme Tutarı :


Alışverişe Devam Et Kasaya Git

Yazılacak Bilgileri Buradan Giriniz


FOTOĞRAFLARINIZI BU BÖLÜMDEN YÜKLEYİN LÜTFEN

1)

Kişiye Özel Gümüş Renk Metal Tabak Baskı 25 Cm 

Kaliteli metal malzemeden imal edilmiştir.

Kişiye Özel 25 Cm çapında Gümüş renkli Metal Tabak üzerine istediğiniz tasarımın baskısı yapılmaktadır. Ve fiyata Baskı Tasarım Dahildir. Sevdikleriniz için kalıcı ve çok özel bir hediyedir. Kendi hediyenizin tasarımını kendiniz yapabilirsiniz.

Yanında masa üstü için ayak gönderilmektedir.

Tabak için özel Kadife Hediye Kutusu seçenekleri için tıklayınız  

Metal Tabak Üzerine Ne Gibi Tasarımlar Yapılabilir ?

Kişiye özel baskısı yapılan metal tabak tüm sevdikleriniz için verilebilecek uygun ve özel bir hediyedir.

Doğum Günleri İçin,

Tabak üzerine doğum günü olan kişinin resim baskısı yapılıp resim üzerine, doğum günü tarihi, Doğum günü sözcüğü, ismi, Yada sizin herhangi istediğiniz bir söz yazılabilir. Anneye, babaya, kardeşe, iş arkadaşınıza, sevgilinize doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz.

Kurumsal Hediye,

Metal Tabak üzerine, İşinizle ilgili hediye etmek istediğiniz kişinin resmi basılıp, resmin altına yazılan bir yazı ile ödüllendirilebilir, Yılın en iyi patronu, En iyi arkadaşı, vb Gibi. Yada üniversitelerde ödül, devlet kurumlarında ödül plaketi olarakta verilebilir.

Yıl Dönümleri İçin,

Metal tabak üzerine yıl dönümünüzle ilgili tasarım yapılıp tabak üzerine baskı yapılabilir. Çiftlerin resmi basılıp, "Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun seni seviyorum" yazısı yazılabilir yada evlilik tarihi, veya kaç yıl geçti ise o tarih yazılabilir. Ve böylece uzun yıllar boyunca saklanan her yıl sürekli hatırlanan kalıcı bir hediye olabilir.

Ayrıca, Kişiye özel metal tabak baskı hediyenizi tüm özel günlerinizde, Kalıcı bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Anneler günü hediyesi, Babalar Günü Hediyesi, Kadınlar Günü Hediyesi, Öğretmenler Günü Hediyesi, Sevgililer Günü Hediyesi, Nişanlılara verilen hediyeler, Yeni ev alanlara hediyeler, Yeni evlenenlere alınan gibi hediyeler olarak tercih edebilirsiniz.

foother
iletişim