80 Cm Peluş Ayıcık
KATEGORİLER

80 Cm Peluş Ayıcık

80 Cm Peluş Ayıcık 80 Cm Peluş Ayıcık
80 Cm Peluş Ayıcık
80 Cm Bembe Renk Papyonlu Ayıcık
600,00 ₺
Adet
(5 Adet)

Sipariş Özetiniz

Sipariş Toplamınız : ,00
Kargo Bedeli :
Ödeme Tutarı :


Alışverişe Devam Et Kasaya Git
120 Cm Bembe Renk Papyonlu Ayıcık
 
Malzeme:  pelüş Ve Welsoft Kumaştan Üretilmiştir. 20 Mm Yerli Kumaş Ve Dolgu Malzemesi Kullanılmıştır.
Ürün Ölçüleri:  80 cm . El Yapımı Olduğduğundan Dolayı Dikiminde Ve Kesiminden Kaynaklı Fire Paylarına Bağlı Olarak 100 İla 120 Arası Ölçü 'Dir 100 Cm Gelmeyen Ürünü Edebilirsiniz .Sünger Silikon Karışık Dolum Yapılmıştır Doluluk Oranına Sahiptir Vakumlu Olarak Gönderildiğinden Dolayı Ertesi Gün Tam Boyutlarına Ulaşır Güle Güle Kullanın
Ürün Özellikleri:  polyester Dikiş İpiyle Dikilmiştir. Dolgu Malzemesi Olarak Silikonlu Boncuk Elyaf, Silikon,Granül Strafor Ve Kırpıntı Sünger Kullanılmaktadır. İçerisindeki Dolgu Malzemesinin Yıkanırken Dağılmaması İçin Özel Bir Dikiş Tekniği Uygulanmıştır. Sağlığa Zarar Vermeyen, Yumuşak Pelüş Malzemeden Üretilmiştir. Cilt Dostu Olmasıyla Olası Alerji Ve Cilt İrritasyonlarının Önüne Geçer. Ce Sertifikasyonu Almıştır. En71 Avrupa Oyuncak Güvenlik Testlerinden Geçmiştir. Kanserojen Azo Boyası Kesinlikle Kullanılmamıştır. 3 (Üç) Yaş Ve Üzeri Uygun Olduğu Test Edilmiştir. Üretim Aşamasında Ve Paketlenmeye Kadar Gelen Süreçte Dezenfektan Panellerden Geçerek Nihai Formunu Kazanır.
Temizleme Talimatı:  gerektiğinde Yumuşak Nemli Bir Bez İle Siliniz Ve Doğal Leke Çıkarıcı Kullanınız. Çamaşır Makinesinde 30 Derecede Yıkanabilir. Kurutma Makinesine Atmayınız. Kimyasal Leke Çıkarıcı Veya Çamaşır Suyu Kullanmayınız. Ütü Veya Kuru Temizleme Yapmayınız.
Paketleme:  ürün Vakumlanarak Ve Çemberlenerek Gönderilmektedir. Paketi Açtıktan 4-5 Saat İçinde, Ürünün Hava İle Teması Sonucu Şişecek Ve Formuna Kavuşacaktır.
 
foother
iletişim