Giriş Yap Kayıt

Hesabınıza Giriş Yapın

Kullanıcı Adı
Şifre *
Beni Hatırla

Hesap Oluşturun

Yıldız(*) ile şiaretlenmiş alanların tümünün doldurulması zorunludur .
Ad Soyad
Kullanıcı Adı
Şifre *
Şifre Tekrar *
E-Posta *
E-Posta Tekrar *
 x 
Gizlilik ve Güvenlik Politikamız
Bu beyan, hediyemigetir.com’un gizlilik ve güvenlik politikasını içerir. Sitemiz alış verişinizin tamamlanabilmesi için sizden isim, adres, telefon gibi bazı bigileri talep eder. Bu bilgiler Gizlilik ve Güvenlik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılamaz.
Sitemiz sizlerden talep ettiği kişisel bilgileri, söz konusu müşterilerimizin haberi ya da aksi talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 
Sizlerden talep edilen bilgiler veya web sitesi üzerinde yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, sitemizin kendi içinde istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veri tabanı oluşturmak için kullanılabilecektir.
 
 
Kişisel bilgileriniz, ancak resmi makamlarca usulüne uygun şekilde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Ödeme için istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin veya sitemizin işbirliği içinde olduğu şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak müşterilerimiz ve banka arasında gerçekleştirilmektedir. Kartla ilgili hiçbir bilgi hediyemigetir.com  veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.
 
Müşterilerimizin, sitemize abonelik, ürün satın alma ve bilgi güncelleme amacıyla girdiği bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgileriniz diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenememektedir.
 
 
Sitemizin diğer web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelerin gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.
 
hediyemigetir.com, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.hediyemigetir.com sitesinde yayınlamak şartıyla, tek taraflı olarak değiştirebilir. hediyemigetir.com’un değişiklik yaptığı Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümleri, www.hediyemigetir.com sitesinde Gizlilik ve Güvenlik bölümünde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.
Eğer tüm bu açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sizi kaygılandıran veya şüphe duymanıza neden olan bir konu varsa bize sitemizdeki iletişim bölümünden ulaşarak, cevaplanmasını istediğiniz tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

İletişim

E mail: destek@hediyemigetir.com

Tel : 532 783 13 39-533 223 29 84

Whatsapp: 0 532 783 13 39